Vracajú sa AC/DC s niečím novým? Naznačujú to uniknuté zábery

Zdieľať

Asi málokto veril v znovuvzkriesenie AC/DC. Iskierka nádeje zablikala pred dvomi rokmi v auguste 2018, keď boli v kanadskom Vancouveri v blízkosti obľúbeného nahrávacieho štúdia odfotení spevák Brian Johnson a bubeník Phil Rudd. Neskôr na jar 2019 už Brian nechcel ďalej tajiť pripravovaný projekt a priznal, že kapela na albume pracuje.

Po dlhom období ticha prišiel v júli tohto roka s informáciou o albume Dee Snider (Twisted Sister). Potvrdil, že sa o nahrávaní zhováral s Brianom. Celosvetové problémy s pandémou Covid-19 však spôsobili oneskorenie vydania albumu.

Podľa informácií, ktoré tento týždeň zaplavili internet, chcela kapela v utajení nahrať video k prvému singlu pripravovaného albumu. Žiaľ (alebo našťastie?), tento zámer sa im nevydaril a na Instagrame brazílskych fanúšikov sa objavili zábery z nakrúcania videoklipu. Tie boli údajne na chvíľku zverejnené na stránkach AC/DC, no rýchlo ich odstránili.

Čo je však najdôležitejšie, väčšine fanúšikov priniesli obrázky obrovskú radosť. Samozrejmosťou je Angus Young, no na niektorých fotkách je okrem Briana vidieť aj basgitaristu Cliffa Williamsa (ktorý v roku 2016 skupinu opustil) a Phila Rudda (z kapely vyhodený po problémoch s políciou a súdmi v roku 2015). Nechýba ani Stevie Young, synovec Angusa a Malcolma, ktorý je od roku 2014 súčasťou AC/DC ako náhrada za Malcolma na poste gitaristu. Zábery vraj vznikli v Holandsku začiatkom tohto roka.

Všetkým nedočkavcom teraz zostáva netrpezlivo čakať na zverejnenie dátumu vydania albumu, na oficiálne zverejnenie spomínaného videa a ak to situácia a zdravotný stav dovolí, v kútiku duše dúfať v turné v zostave, aká je vo videoklipe.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←