Twilight Force ohlasujú turné, zastavia sa aj u susedov

Zdieľať

Švédska horda neohrozených bojovníkov a nevyliečiteľných milovníkov drakov TWILIGHT FORCE ohlásila, že ich dlho očakávaná dobrodružná výprava naprieč starým kontinentom sa priblížila.

Aj keď ich pandemická situácia donútila odložiť minuloročné turné k poslednému albumu Dawn Of The Dragonstar, tento rok pompézne vyhlásenie kapely potvrdzuje zvesti o návrate hrdinov na koncertné pódia ako headlinerov.

Radujte sa! Svetlo nádeje zažiarilo v týchto pochmúrnych časoch! S nesmiernym potešením vám zvestujeme, že na Magical Mystical Tour nás budú sprevádzať vážení bratia z kapely Cyhra, tak ako aj osvietení rytieri Silver Bullet. Spoločne prinesieme svetu veľkoleposť, mágiu a slávu. Znova spoločne stojme na bojisku a oslávme návrat k životu a prosperite, ako tomu bolo kedysi. Nech vás sila dračej hviezdy sprevádza a ochraňuje.”

Dúfame, že tieto chýry sa naplnia a turné, ktoré má začať 2. októbra tohto roku, sa naozaj uskutoční. Najbližšie k nám sa naši hrdinovia ocitnú u susedov v Česku, a to konkrétne 8. októbra v Prahe v klube Nová Chmelnice.

Jeden komentár

  1. A prečo sa koncertuje iba u našich susedov? Na Slovensku to nejde? Twilight Force mám veľmi rada a ich koncertu by som sa potešila. Bola som na nich, keď boli ako predkapela Sabatonu a to je už pár rokov. No nejaký koncert, aj keď menší by po tom všetkom potešil. Na Helloween čakáme už skoro dva roky, tak niečo by sa zišlo. Všade na okolo je plno koncertov(nemyslím v tomto období), len na Slovensku sú dva-tri do roka.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←