The Reptilians chcú novým singlom šíriť radosť a vášeň pre hudbu a elektrické kolobežky

Zdieľať

Slovenská rocková skupina THE REPTILIANS predstavuje svoj najnovší singel Electrify, vytvorený v spolupráci s popredným distribútorom elektrických kolobežiek a jednokoliek, spoločnosťou MaxBlinker. Nový videoklip natočený v Bratislave a okolí neprináša iba silné riffy a tvrdý hardrockový zvuk, ale aj zápal pre svet kolobežkárskej komunity.

Videoklip režírovaný Viktorom Halanom má byť výzvou na budovanie komunity pre všetkých milovníkov kolobežiek, EUC (elektrických jednokoliek) a OneWheels v Európe. Spoločnosť MaxBlinker prišla s nápadom, spojili sa s The Reptilians a spoločne vytvorili hudobný a vizuálny zážitok oslavujúci rýchlosť, slobodu a ekológiu, ktoré elektrické kolobežky prinášajú.

„Je pre nás potešením, že vďaka spoločnosti MaxBlinker sme dostali možnosť nahrať profesionálny song s videoklipom,“ povedal frontman The Reptilians Stano Laktiš. Podľa jeho slov chceli vytvoriť niečo, čo by zdôraznilo subkultúru kolobežkárov, EUC jazdcov a fanúšikov OneWheels. „Vo firme MaxBlinker sme našli dokonalého partnera, ktorý zdieľa našu vášeň pre dobrú rockovú hudbu a dobrodružstvo,“ doplnil Stano Laktiš.

Kapela The Reptilians je z Bratislavy a vznikla v roku 2019. V súčasnej zostave hrá od mája 2020. Tvoria ju štyria muzikanti a rocková hudba je pre nich skutočnou vášňou. The Reptilians sa venuje aj vlastnej tvorbe, pričom na svojom konte má aj profesionálne štúdiové nahrávky ako Life’s Not Dead, ktorá 12 týždňov bodovala v rebríčku Demovnica na Rádiu FM.

Zdroj: The Reptilians

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←