The Pretty Reckless servírujú novinky z dlho očakávaného albumu

Zdieľať

Ak ste uvažovali nad tým, kam sa podela blond rebelka Taylor Momsen so svojou partiou, verte, že ani ona, ani jej kapela nezaháľali a tvrdo pracovali na nových skladbách. Nasledovník nahrávky Who You Selling For z roku 2016 dostal názov Death By Rock And Roll a vyjde 12. februára 2021.

Po rovnomennom singli, ktorý skupina zverejnila ešte v máji tohto roku a po kreslenom klipe k halloweenskej piesni Broomsticks, THE PRETTY RECKLESS v novembri vydali ďalšiu ochutnávku nového materiálu v podobe skladby 25.

the pretty reckless album cover death by rock and roll

Podľa slov frontwoman Taylor sa však na albume môžeme tešiť aj na niekoľko ďalších prekvapení, keďže bude obsahovať aj spolupráce s členmi kapiel Soundgarden a Rage Against The Machine. Konkrétne gitarista Kim Thayil a bubeník Matt Cameron si zahosťovali v piesni Only Love Can Save Me Now, pričom gitarista Tom Morello sa objaví v ďalšej skladbe And So It Went.

Nedávno zverejnená skladba 25 je podľa slov speváčky prvou piesňou, ktorú na album ešte v roku 2019 zložila: „Keď som ju napísala, mala som čerstvých 25 a je preto istým spôsobom autobiografická. Dúfam, že tiež ukazuje, ako sme sa hudobne vydali do novšieho teritória.“

The Pretty Reckless – Death By Rock And Roll:
1. Death By Rock And Roll
2. Only Love Can Save Me Now
3. And So It Went
4. 25
5. My Bones
6. Got So High
7. Broomsticks
8. Witches Burn
9. Standing At The Wall
10. Turning Gold
11. Rock And Roll Heaven
12. Harley Darling

Zdroj: blabbermouth.net

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←