Slovensko si užije nové hity Red Hot Chili Peppers aj naživo

Zdieľať

Keď pred mesiacom ohlásila skupina RED HOT CHILI PEPPERS svoje budúce svetové turné, ani vo sne by nám nenapadlo, že medzi zastávkami bude aj Slovensko. Síce nie hneď, z predstaveného vtipného videa, ale až teraz sme sa dozvedeli, že ich na Slovensku uvidíme.

V Bratislave sa na Tehelnom poli v dňoch 10. – 12. júna 2022 uskutoční Lovestream festival. Prvou oznámenou kapelou sú práve Red Hot Chili Peppers 12.6.2022. Organizátor sľubuje aj ďalšie lahôdky, takže nám neostáva nič iné ako vyčkávať, čo ešte pribudne. Aj keď, ruku na srdce, nestačia Red Hot Chilli Peppers?

Ako je na videu vidieť, okrem už stabilného trojlístka Flea, Anthony Kiedis a Chad Smith sa do kapely po desiatich rokoch vrátil John Frusciante. Nový album by mal byť vydaný tesne pred turné – v máji 2022. John sa už podieľal na jeho nahrávaní. Je preto nepochybné, že si nejaké novinky vypočujeme naživo aj v našom hlavnom meste.

Turné pod názvom 2022 Global Stadium Tour začína 4. júna 2022 v Španielsku, takže u nás nebude ešte veľmi „okukané“. Už teraz hlásia niektoré mestá vypredané, takže by ste s kúpou vstupeniek nemali zbytočne otáľať. Ich predpredaj začína 15. novembra.

RED HOT CHILI PEPPERS (Lovestream festival)
12. jún 2022
Tehelné pole, Bratislava
Vstupenky

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←