Rockový týždeň v kocke: 31. október – 6. november 2022

Zdieľať

Cannibal Corpse predstavili svoju vlastnú značku kávy. Tá dostala názov Beheading And Brewing a vznikla v spolupráci s Concept Cafes. Obal kávy navrhol Vincent Locke, ktorý stojí aj za artworkmi ich ikonických albumov. Kapela ju označuje ako „najzabijáckejšiu kávu na planéte“.

Tenacious D mieria do Európy. Ikonické duo Jack Black a Kyle Gass sa predstavia aj na Nova Rocku v Rakúsku.

Slipknot len pred pár mesiacmi brázdili európske cesty a budúci rok sa plánujú vrátiť na niekoľko európskych festivalov. V blízkosti Slovenska sa ocitnú na festivaloch Rock For People v Česku a Nova Rock v Rakúsku.

Guns N‘ Roses zverejnili po tridsiatich rokoch novú verziu legendárnej skladby November Rain. Do skladby pridali 50-členný orchester namiesto pôvodných samplov a dočkala sa aj nového mixu od Stevena Wilsona. Táto ešte epickejšia verzia piesne sa bude nachádzať na box sete Use Your Illusion 1&2, ktorý vyjde na oslavu 30. výročia pôvodného vydania albumov.

Avenged Sevenfold potvrdili, že na rok 2023 plánujú vydať nový album. Ich posledný kúsok The Stage vyšiel v roku 2016.

Po Echolocate Your Love a Loveletting predstavil Ville Valo The Foreverlost, tretí singel z pripravovaného albumu. Bude to jeho sólový debut a bude niesť názov Neon Noir. Vydať ho plánuje v januári 2023.


Zaujímavosť týždňa: W.A.S.P. zahrali naživo skladbu Animal (F-K Like A Beast) prvýkrát od roku 2006 na ich turné pri príležitosti 40. výročia

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←