Purnama zahrnula do svojho turné aj dve slovenské mestá

Zdieľať

U našich susedov v Česku sa rockovou a metalovou muzikou žije predsa len o čosi aktívnejšie než tu u nás. Chvalabohu, sa ten priepastný rozdiel v posledných rokoch výrazne zmenšil, ale i tak tam nejaký stále ostáva. Či už ide o konkurenciu, alebo záujem poslucháčov. O tej konkurencii by svoje vedela porozprávať určite aj kapela PURNAMA, ktorá porazila množstvo súperov a odniesla si titul víťaza súťaže Spark Fresh Blood.

Dôkazom o zaslúžilosti tohto titulu je aj ich štúdiový počin Flame Of Rebellion. A svoj plameň vzdoru sa kapela rozhodla šíriť medzi fanúšikov aj rozsiahlym turné zahŕňajúcim okrem domáceho Česka aj Poľsko, Nemecko, Maďarsko a, našťastie pre nás, kapela neobíde ani Slovensko. Flame Of Rebellion Tour 2020 má naplánované zastávky 28. februára v nitrianskom Pube 33 a o deň neskôr v ružomberskom Novom Korze. Kapela sľubuje nedočkavým fanúšikom, že urobí všetko preto, aby bol koncert, ktorý navštívite, pre vás nezabudnuteľným. Zároveň ale zdôrazňuje, že možné to je len fanúšikmi.

Na tunajších koncertoch budú kapele Purnama po boku stáť aj dve ďalšie formácie. Svoj kvalitný melodický death metal fanúšikom predstavia Slováci PEORTH aj Česi INNERSPHERE. Túto trojicu na jednom pódiu určite nechcete zmeškať.  

PURNAMA, PEORTH, INNERSPHERE
28. február 2020
Pub 33, Nitra
FB udalosť

PURNAMA, PEORTH, INNERSPHERE
29. február 2020
Nové Korzo, Ružomberok
FB udalosť

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←