Osbourneovci budú mať novú televíznu reláciu

Zdieľať

Už je to 15 rokov, kedy televízna stanica MTV pravidelne vysielala domáci život rodiny Princa temnôt OZZYHO OSBOURNEA v relácii The Osbournes. Napriek tomu, že jeho dcéra Kelly Osbourne nevylučuje, že by sa takýto formát mohol vrátiť na televízne obrazovky, viacerým pokusom o obnovenie tohto skvostu a vôbec jednej z prvých reality šou sa to zatiaľ nepodarilo. Od augusta sa však na stanici Travel Channel objaví celkom nová šou, v ktorej nebude účinkovať nikto iný ako táto excentrická rodinka.

Relácia s názvom The Osbournes Want To Believe (Osbournovci chcú veriť) bude obsahovať celkovo osem epizód, pričom každá bude trvať približne jednu hodinu. Ozzyho syn Jack bude rodičom ukazovať videoklipy rôznych nevysvetliteľných javov, akými sú napríklad UFO alebo poltergeist duchovia.

Vzhľadom na to, že sa v predchádzajúcej relácii Ozzy & Jack’s World Detour, ktorú natočil Jack s Ozzym ukázalo, že Ozzy je riadne bojazlivý pri všetkom, čo súvisí s poverami a paranormálnymi javmi, bude takýto formát skutočne zábavné sledovať.

Jack sa pre magazín Variety vyjadril, že celý nápad bolo možné uskutočniť hlavne vďaka tomu, že je rodina už dlhší čas kvôli vírusu Covid-19 v izolácii a všetci trávia viac svojho času doma: „Uvidíme, či si do rodičov môžem aj trošku rypnúť. Bude to naozaj veľmi zábavné.

Zdroj: loudersound.com/text, Travel Channel/foto

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←