Oba Nergalove tábory chŕlia novinky, Behemoth chystá jedinečné predstavenie

Zdieľať

Treba uznať, že poľský hudobný mág Nergal v poslednej dobe vôbec nezaháľa. Takmer zároveň s ukončením poľského turné projektu ME AND THAT MAN ohlásila táto zostava aj svoj tretí štúdiový album. New Man, New Songs, Same Shit, Vol.2 vychádza u Napalm Records 19. novembra.

Nergal a jeho kumpáni budú na novinke hostiť hviezdne mená ako Devin Townsend, Myrkur, Alissa White-Gluz, Abbath či Gary Holt. Ako ochutnávka boli zatiaľ zverejnené skladby Got Your Tongue (feat. Chris Georgiadis) a Angel Of Light (feat. Myrkur). Každý, kto si novinku predobjedná u Napalm Records, má zároveň šancu vyhrať repliku Nergalovho ikonického klobúka.

Netrvalo dlho a s novinkou prišiel aj Nergalov druhý tím – BEHEMOTH. Po roku od svojho streamovaného koncertu In Absentia Dei sa kapela rozhodla tento zvláštny a zároveň nezabudnuteľný moment svojej histórie zvečniť aj prostredníctvom vydania koncertného záznamu na CD, LP a Blu-ray. Niektoré verzie boli v predpredaji rozchytané v priebehu niekoľkých hodín. No ešte stále ich zvýšilo dosť na to, aby sa niečo dostalo aj k vám. In Absentia Dei vychádza 17. decembra u Nuclear Blast.

A do tretice to najdôležitejšie. To, na čo čakal azda každý skalný fanúšik kapely, ktorá tento rok oslavuje svoje tridsiate výročie. Nikto nevedel, kedy to konečne príde a ani čo to bude. Po preložení turné s kapelami Arch Enemy a Carcass o celý rok zostávali mnohí skeptickí. Albumová novinka z ich dielne je taktiež naplánovaná až na budúci rok. Ale Behemoth nikdy nesklame.

Halloween môžete tento rok stráviť na metalovom koncerte. Behemoth ohlásili ďalší stream a na svoju tridsiatku pripravili pre všetkých fanúšikov v online priestore skutočne neopakovateľnú šou. XXX Years Ov Blasphemy bude odvysielaná cez platformu Moment House.

Celé podujatie bude zachytávať tri dekády hudobného života kapely v troch oddelených setoch nahratých na troch rozličných miestach. Kapela dokonca načrela tak hlboko, že odznejú aj piesne, ktoré naživo nikdy nehrali. 31. október sa tento rok bude na celom svete niesť v znamení kapely Behemoth. Lístky sú stále v predaji a k nim je k dispozícii aj špeciálny merchandise či možnosť súkromného video hovoru s kapelou.

Behemoth sľubujú ultimátne predstavenie a chystajú sa predviesť to najlepšie, čo ste u nich za posledných tridsať rokov mohli vidieť. Bude to najextravagantnejšia videoprodukcia v histórii kapely a možno aj v histórii metalovej muziky. Nenechajte si to ujsť.

zdroj: loudersound.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←