Michal Bugala má zaujímavý karanténny projekt

Zdieľať

Známy slovenský gitarista Michal Bugala, spolupracujúci okrem slovenskej a svetovej jazzovej špičky aj s mnohými mainstreamovými umelcami (Richard Müller, Ján Lehotský, …) a účinkujúci vo viacerých ročníkoch Superstar, rozhodne počas epidémie nezaháľal. Prišiel so zaujímavým projektom.

Pri nemožnosti koncertovania sa vrhol na prípravu projektu s názvom Guitar Act. V ňom zúročil svoje skúsenosti z niekoľkoročnej prípravy svojich žiakov, z rôznych workshopov, ale aj z koncertovania či práce v štúdiu. No a podľa ukážok takáto výuka vyzerá veľmi zaujímavo.

Michal využíva moderné technológie, takže jednotlivé lekcie sú formou videí podporené textovým obsahom, tzv. membership website. Kurz je pripravený pre začiatočníkov (Level 1) aj pre pokročilých (Level 2) v akomkoľvek žánri.

Projekt môžete podporiť pomocou crowdfundingovej kampane. Na výber je pestrá cenová paleta príspevkov a odmien za ne (podpísané CD, vstupy na koncerty, privátne lekcie, celoživotný neobmedzený prístup k celému obsahu a mnoho ďalších).

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←