Ghost sľubujú albumovú novinku už onedlho

Zdieľať

Napriek tomu, aký ťažký a zvláštny rok všetci prežívame a napriek tomu, koľko koncertov bolo presunutých či zrušených, môžeme sa tešiť z muziky aspoň prostredníctvom nahrávok. Mnoho veľkých mien rockovej a metalovej scény ohlasuje dátumy vydaní svojich albumových noviniek. Na základe rozhovoru, ktorý poskytol Tobias Forge pre Sweden’s VK, sa môžu na nový počin tešiť aj fanúšikovia obľúbenej kapely GHOST.

V rozhovore sa spomína, že aj napriek tomu, že turné, ktoré mala kapela naplánované na marec 2021, muselo byť posunuté, nový album vyjde už túto zimu. Forge taktiež uvádza, že napriek tomu, ako toto obdobie dokonale korešponduje s témami, ktorými sa vo svojej hudbe kapela primárne zaoberá, na novom albume nebude žiadna pieseň o globálnej pandémii.

„Už som spravil nahrávku o božom hneve a súdnom dni, i keď Prequelle nebol iba o nákaze z medicínskeho hľadiska,“ vysvetlil Tobias. „Ale myslím si, že v blízkej budúcnosti pribudne veľa karanténu popisujúcich nahrávok. A asi nechcem byť toho súčasťou.“

Zdroj: loudersound.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←