Geoff Tate sa vráti do Bratislavy s oslavami Empire

Zdieľať

Len málo spevákov má tak charizmatický a nezameniteľný hlas, ako má spevák GEOFF TATE. Práve tento pán sa značnou mierou zaslúžil o popularitu diamantového opusu jeho bývalej kapely Queensryche s názvom Operation: Mindcrime. Samozrejme, že jeho persóna stála aj za ďalšími klenotmi tejto kapely ako Rage Of Order a hlavne Empire. Práve posledné dva menované odznejú 7. apríl 2021 v Bratislave v celej svojej dĺžke.

Oslavy tretej dekády ikonického albumu Empire sa uskutočnia v klube Randal a kto zažil oslavy Operation: Mindcrime už vie, že sa je fakt na čo tešiť.

Aj keď Geoff dosť neslávne opustil svoju predošlú kapelu a po dvoch rokoch súdnych sporov a naťahovačiek prišiel aj o jej meno, stále si drží kvalitu svojich vystúpení poriadne vysoko. Môže za to aj jeho hlas, ktorý každý fanúšik progresívneho rocku/metalu musí okamžite spoznať aj o polnoci. Ostatní smrteľníci môžu jeho hlas počuť aj na posledných dvoch albumoch Avantasie.

V súčasnosti je jeho kapela zložená z muzikantov v súčasnosti zložená z Kierana Robertsona (gitara), Jacka Rossa (basgitara), Scotta Moughtona (gitara) a Daniela Laverdeho (bicie).

GEOFF TATE
7. apríl 2021
Randal, Bratislava
FB udalosť
Vstupenky

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←