Geoff Tate sa vráti do Bratislavy s oslavami Empire

Zdieľať

Len málo spevákov má tak charizmatický a nezameniteľný hlas, ako má spevák GEOFF TATE. Práve tento pán sa značnou mierou zaslúžil o popularitu diamantového opusu jeho bývalej kapely Queensryche s názvom Operation: Mindcrime. Samozrejme, že jeho persóna stála aj za ďalšími klenotmi tejto kapely ako Rage Of Order a hlavne Empire. Práve posledné dva menované odznejú 7. apríl 2021 v Bratislave v celej svojej dĺžke.

Oslavy tretej dekády ikonického albumu Empire sa uskutočnia v klube Randal a kto zažil oslavy Operation: Mindcrime už vie, že sa je fakt na čo tešiť.

Aj keď Geoff dosť neslávne opustil svoju predošlú kapelu a po dvoch rokoch súdnych sporov a naťahovačiek prišiel aj o jej meno, stále si drží kvalitu svojich vystúpení poriadne vysoko. Môže za to aj jeho hlas, ktorý každý fanúšik progresívneho rocku/metalu musí okamžite spoznať aj o polnoci. Ostatní smrteľníci môžu jeho hlas počuť aj na posledných dvoch albumoch Avantasie.

V súčasnosti je jeho kapela zložená z muzikantov v súčasnosti zložená z Kierana Robertsona (gitara), Jacka Rossa (basgitara), Scotta Moughtona (gitara) a Daniela Laverdeho (bicie).

GEOFF TATE
7. apríl 2021
Randal, Bratislava
FB udalosť
Vstupenky

Komentujte

PÁČIL SA TI ČLÁNOK?

Podpor nás na Patreone, aby sme ti mohli prinášať stále viac kvalitného čítania.
A dostaneš za to aj odmenu!

→Klikni sem←