Foo Fighters a Green Day podporili benefičný koncert z obývačky

Zdieľať

To, že sa veľké hviezdy vedia spojiť do spoločných koncertov na podporu charitatívnej myšlienky, nie je žiadna novinka. A keďže celý svet zasiahla neľahká situácia okolo šírenia koronavírusu, slávni interpreti opäť spojili svoje sily, aby pomohli najlepšie, ako oni vedia. Keď ale dodržujú karanténu, museli svoje vystúpenia odohrať vo vlastných obývačkách.

Cieľom akcie iHeart’s Living Room Concert For America bolo vyzbierať finančné prostriedky pre nadácie Feeding America a First Responders Children’s Foundation na pomoc v boji s koronavírusom.

Hostiteľom šou bol spevák Elton John. Okrem mnohých slávnych muzikantov z rôznych žánrov svoje piesne predviedli aj frontmani Dave Grohl z Foo Fighters a Billie Joe Armstrong z Green Day.

Groh odohral skladbu My Hero, ktorú venoval všetkým hrdinom v prvej línii tohto neľahkého boja a vyzval ľudí, aby si navzájom hovorili, ako sa majú radi a za čo sú vďační.

Obrovský hit znel aj v podaní Billieho Joa, ktorý odohral Boulevard Of Broken Dreams. K dispozícii je už aj celý záznam vysielaného koncertu.

Zdroj: loudersound.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←