Fenomén sociálnych sietí zachytili NIEčO NAVYšE v „rodinnom“ singli

Zdieľať

Fenomén sociálnych sietí je známy už niekoľko rokov. Vďaka nim sa ľudia môžu spájať aj napriek vzdialenostiam, ktoré medzi nimi sú, vyhľadávajú starých známych, ale môžu svojím „páčikom“ podporiť aj obľúbených hercov či kapely. Jednou z nich je aj bardejovská kapela NIEčO NAVYšE, ktorá veľmi rada interaguje so svojou fanúšikovskou základňou.

Rozhodla sa vydať nový singel Kniha tvárí, ku ktorému vznikol aj videoklip, pričom tento song je výlučne „rodinnou záležitosťou“ kapely. O text sa postarala manželka gitaristu Klaudia Andrišuv a o hudbu chalani z kapely. Niet sa čo čudovať, že sa stala obľúbenou medzi fanúšikmi, ktorí sa mohli dokonca vidieť aj vo videoklipe. Ten je zase zostrihom zo šnúry koncertov kapely v roku 2023, ktorá, dá sa povedať, bola veľmi úrodná a chalani pevne veria, že sa im ju podarí v roku 2024 zopakovať.

Tento rok sme mali veľmi nabitý aj vďaka nášmu skvelému manažérovi, preto sme sa aj v tomto klipe chceli trošku poďakovať našim fanúšikom za ich priazeň nielen na sociálnych sieťach, ale aj v blízkom kontakte“, hovorí spevák kapely Viliam. Klip mal pod palcom kamarát kapely – Stevon-.

Budúci rok oslávi bardejovská formácia už 15 rokov na slovenskej hudobnej scéne a plány majú veľkolepé: „Chceli by sme vydať náš nový album, na ktorom pilne pracujeme a určite chceme hrávať veľa koncertov, je to naším hnacím motorom, takže dúfam, že sa uvidíme s čo najväčším počtom našich fanúšikov,“ uzatvára Viliam.

Zdroj: NIEčO NAVYšE

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←