Black Metal Meeting nesklamal (fotogaléria)

Zdieľať

Aj vám chýba také množstvo koncertov, na aké sme boli zvyknutí po minulé roky? Žiaľ, je to tak ako je… Na druhej strane, menej koncertov môže niekedy znamenať viac fanúšikov na akciách. Aspoň to platilo o Black Metal Meetingu, ktorý sa uskutočnil v sobotu 21. augusta v mikulášskom Kolotočove.

Užiť si ho prišlo viac ako 160 fanúšikov a už pri vstupe ste zaznamenávali viac či menej známe tváre z rôznych kútov Slovenska.

Vystúpili tu tri kapely. Žiaľ, prvú formáciu MACHINA BAPHOMETA sme nemali šancu stihnúť, pracovný čas nepustí, čo nás mrzí.

Po nich nasledovali KRAJINY HMLY. Svoju temnú šou odštartovali zhruba o pol deviatej. Vďaka parostroju sme nemali hmlu len v názve kapely, ale aj všade okolo pódia tak, že sa dala krájať. Táto pagan blackmetalová kapela zo Spišskej Novej Vsi vznikla niekedy okolo roku 2011 z bývalých členov Imperium a Aeon Winds. Tento rok im vyšiel v poradí ich druhý album Poza čierne hory.

Poslednou kapelou a vyvrcholením večera boli SORGOTH. Ako sa na blackmetalovú kapelu patrí, prišli riadne pomaľovaní corpsepaintami. Jej členovia pochádzajú z Bytče, Žiliny, ale aj Liptovského Mikuláša. Túto kapelu nie je vidno často hrať, ale keď už, tak to stojí za to.

V interakcii s ich temnou hudbou to pod pódiom riadne vrelo. Škoda len, že to trvalo tak krátko, keďže hrací čas je neúprosný a akcia musela skončiť úderom desiatej hodiny.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←