Banská Bystrica otvorí jesennú klubovú sezónu benefičnou akciou

Zdieľať

V sobotu 19. septembra sa v banskobystrickom Klube 77 bude konať benefičná rockovo-metalová k akcia s príznačným názvom Angelus Fest. Tento večer je organizovaný v spolupráci s OZ Onkológia Banská Bystrica. Celý výťažok bude určený na nákup ultrasonografu pre onkologické oddelenie Roosveltovej nemocnice v Banskej Bystrici.

Napriek tomu, že vstupenky na koncert bude možné zakúpiť len priamo na mieste v deň konania, prispieť môže ktokoľvek. Stačí zaslať ľubovoľnú sumu na účet OZ Onkológia Banská Bystrica. Informácie nájdete na konci tohto článku. 

Že ide skutočne o dobročinnú akciu, je už asi každému jasné. Ale určite mnohých zaujíma aj to, kto v spomínaný večer vystúpi na pódium. A organizátori vám chcú poďakovať výberom skutočne zaujímavej šestice slovenských zoskupení.

Pokiaľ holdujete revivalom, určite vás poteší prvá polovica line-upu. Tešíť sa môžete na Grabstein (Rammstein revival), XIII Ghosts (Rage revival) a Warriors Of Steel (Manowar revival). Pokiaľ máte ale radšej autorskú tvorbu, nezúfajte. Druhá polovica programu je určená práve pre vás.

Zlomovým bude MOTORSCREAM PROJECT, ktorý popri prebratých skladbách prihodí aj ukážky svojich skladieb, a zlatým klincom budú kvalitné slovenské progresívno-powermetalové formácie CASTAWAY a RENAISSENSE. Tak teda neváhajte a v septembri choďte do Banskej Bystrice spojiť príjemné s užitočným.

ANGELUS FEST
19. september 2020
Klub 77, Banská Bystrica
FB udalosť

Číslo účtu: IBAN: SK54 0200 0000 0036 5764 6651
Variabilný symbol: 77
Informácia pre príjemcu: Angelus Fest

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←