Machine Head predsa na Slovensku vystúpia. Plánovaný koncert dostal nový termín

Zdieľať

Keď sa v americkom Oaklande rozpadla kapela Vio-Lence, Robb Flynn asi netušil, čo rozpúta, keď s Adamom Duceom založí MACHINE HEAD. Deväť štúdiových albumov a celosvetový úspech, ktorý im zabezpečil v podstate už ich debut Burn My Eyes. Dodnes sa toto dielo označuje za jeden z najvplyvnejších albumov 90. rokov. Napriek tomu si kapela nenechala napršať do nosa a v ich hardcore, alebo ak chcete nu-metale s výraznými melodickými prvkami, je vždy počuť niečo nové. Kapela na sebe neprestáva pracovať a posúva sa stále dopredu.

Machine Head, nie zriedka označovaná ako jedna z najvplyvnejších metalových kapiel, oslavuje štvrť storočnicu svojho prelomového debutu. Jeden z najvýraznejších míľnikov vo svojej existencii si páni uctia tak, ako sa na kvalitnú metalovú kapelu patrí. Vyrazia na turné. Toto bude zahŕňať exkluzívny program a navyše aj pôvodných členov kapely.

So svojím trojhodinovým programom na oslavu dvadsiatych piatych narodenín albumu Burn My Eyes neobídu Machine Head ani Slovensko. V rámci európskeho turné mali pôvodne ovládnuť bratislavskú Refinery Gallery už 10. mája. Svet ale zasiahla nečaká situácia, a tak sa ich koncert musel presunúť.

Nové súradnice koncertu sú 29. október a klub MMC v Bratislave. Nečakajte tu však covery, predkapely ani hostí. Tento večer, rovnako ako celé turné, bude patriť len a len kapele Machine Head.

Ďalším zaujímavým faktom je, že si môžete koncert užiť na vlastné oči. Nemusíte sa naň pozerať cez displej svojho mobilného telefónu pri horlivom natáčaní svojich obľúbených skladieb. Kapela to totiž urobí za vás. Celá šou bude natočená a všetci prítomní si hotový záznam budú môcť zdarma stiahnuť ihneď po skončení koncertu. Pokiaľ by sa vám i tak málilo, môžete si vybrať niektorý z VIP balíčkov, ktoré si pre vás kapela pripravila. Ich prehľad nájdete priamo na oficiálnej stránke Machine Head. Stačí si vybrať.

AKTUALIZÁCIA (1. august 2020): Keďže kapela zrušila celé plánované turné, koncert v Bratislave ani v Prahe sa neuskutoční.

MACHINE HEAD
FB udalosť

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←