Chystá sa film opierajúci sa o turné Iron Maiden

Zdieľať

Po tom, čo nemecká firma M-Appeal získala práva na nový film inšpirovaný kapelou IRON MAIDEN, majú fanúšikovia tejto legendárnej kapely nový dôvod na radosť. Snímka pomenovaná The Night Of The Beast sleduje dvoch kolumbijských teenagerov, ktorí chcú vidieť kapelu naživo po prvý raz vo svojich životoch na koncerte v Bogote.

Dej sa odohráva vo februári 2008, keď po rokoch čakania majú mladí Kolumbijčania konečne možnosť vidieť svojich hrdinov naživo v Simón Bolívar Park počas turné Somewhere Back In Time.

The Night Of The Beast si vzal pod patronát režisér Mauricio Leiva-Cock, ktorý o filme hovorí: „Nie je to kolumbijský film, aký by ste mohli vidieť počas nejakého festivalu. Nedrží sa obvyklých noriem. Nie je to film o chudobe, násilí či smrti. Je to film o dvoch teenageroch, ktorí idú na metalový koncert. Niekedy ľudia nechápu, ako by mohli takéto príbehy zapadať do našich životov. Podľa mňa sú však tieto príbehy rovnako naše, ako kohokoľvek iného.“

Počas turné Somewhere Back In Time sa Iron Maiden zameriavali na piesne z 80. rokov, nevynímajúc Can I Play With Madness, Rime Of The Ancient Mariner a Heaven Can Wait. Film bude obsahovať viaceré skladby kapely Iron Maiden, ale zároveň aj materiál kolumbijských kapiel ako Vein a Agony.

Zdroj: loudersound.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←