Behemoth sľubujú nevídaný online zážitok

Zdieľať

V polovici augusta začala kapela BEHEMOTH pridávať na svoje profily tajomné príspevky a fotografie. Ich légie, ako svojich fanúšikov nazývajú, sa mali možnosť zaregistrovať na novej stránke a čakať, čo sa bude diať. Po piatich dňoch kapela konečne fanúšikom predostrela svoj zámer, ktorý nazvali In Absentia Dei.

„Pozývame vás na výnimočnú udalosť! Toto je ponuka pre naše oddané légie. Budeme čerpať z celého repertoáru a zahráme skladby, ktoré už dlho ležali v našich archívoch. Medzi stenami kostola v neznámom kraji sme pre vás pripravili teatrálne predstavenie plné obradov, ktoré sa zaradí medzi najnesvätejšie v celej tejto večnosti.

Spojili sme sily s Omnilive, aby sme vám priniesli nový prvok ôsmich voliteľných pohlcujúcich uhlov obrazu, z ktorých si počas šou môžete bezproblémovo vyberať, aby ste dosiahli čo najpekelnejší zážitok.

Na odštartovanie slávnosti sme prizvali IMPERIAL TRIUMPHANT, ktorí svoj koncert zahrajú z The Slipper Room Cabaret na Manhattane.“

behemoth

Vystúpenie newyorkskej avantgardne metalovej formácie Imperial Triumphant sa odohrá v rámci úvodu k hlavnému koncertu. Tento preddavok pre fanúšikov bude obsahovať taktiež zákulisné videá z príprav celého podujatia a rozhovory s členmi kapely Behemoth. Táto časť bude vysielaná zadarmo hodinu pred samotným koncertom cez YouTube kanál kapely Behemoth. Pozrieť si ju teda môžete v sobotu 5. septembra 2020 o siedmej večer.  

Lístky na online vystúpenie kapely Behemoth si môžete zakúpiť na ich novej stránke určenej práve pre túto akciu. Na stránke nájdete aj limitovaný merch vytvorený taktiež špeciálne pre túto príležitosť, ktorý bude k dispozícii po skončení koncertu už len 72 hodín. Potom ho kapela stiahne z predaja.

Fanúšikovia si okrem hmotných memorabílií na stránek môžu zakúpiť predovšetkým lístok na livestream. Na výber majú z dvoch možností a to už spomínanej multi-cam verzie alebo lacnejšej director’s cut, ktorá poskytuje na kapelu jediný uhol pohľadu.

Pokiaľ sa live streamu z nejakého dôvodu nemôžete zúčastniť 5. septembra o 20:00, netreba zúfať. So svojím lístkom si ho po prihlásení budete môcť pozrieť ešte 72 hodín po jeho skončení.

Je možné, že Behemoth týmto live streamom posunú hranice. Okrem toho, ako si dávajú záležať na prípravách a prome, na svojich sociálnych sieťach napríklad zisťovali, ktoré skladby by podľa fanúšikov mali zaradiť do setlistu. Taktiež zverejnili zoznam všetkého, čo by ste mali vedieť o tomto streame, kde jednak upozorňujú, že obsah môže byť urážlivý a poburujúci, a preto sa kúpou lístka automaticky zriekate nároku na vrátenie peňazí či ospravedlnenia od kapely, ale informujú tu aj o čase vystúpenia, možnostiach pripojenia, riešení prípadných problémov s obrazom a zvukom a podobne.

„Vložili sme do príprav toľko úsilia a energie, ako do nahrávania celého albumu. Možno aj viac,“ hovorí Nergal. „Toto nebude iba živé vystúpenie. Bude to zážitok.“

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←